איך להעביר נסיעות ארוכות עם הילדים?

לגו נינג'גו משחק הרפתקאות אקשן שהילדים אוהבים וללא ספק אחד הדברים הטובים ביותר שאפשר לקחת איתם לטיסות ולנסיעות עם הילדים שלכם.

תופעת הנינג'גו סוחפת את העולם כבר שנים, ונראה שהפופולריות שלה לא תדעך בקרוב. אז מה יש במשחק הלגו הזה שכבש את דמיונם של ילדים ומבוגרים כאחד. משחק לגו נינג'גו מבוסס על תוכנית הטלוויזיה באותו שם שקיימת מאז 2011 ורק גדלה בפופולריות שלה במהלך השנים האחרונות. עם הצלחתה, נוצרו הרבה סרטים ומשחקי וידאו על הסדרה הזו.

המופע מתרכז סביב שישה נינג'ות צעירים שהם הנבחרים להגן על האי שלהם מפני מצביא מרושע וכוחות הרשע שלו. הנינג'ות האלה משתמשים בכישורים, בנשק ובכוחות שלהם כדי להגן על יקיריהם ועל אורח חייהם של הנינג'ה. לאורך כל הסדרה; הדמויות הללו גדלות הן פיזית והן נפשית; כשהם לומדים על עצמם, זה על זה ומה זה אומר להיות לוחם נינג'ה אמיתי.

הדמויות הראשיות בסיפור הזה הן: קאי הנינג'ה הירוק

— Ninjagoהוא קו צעצועים וסדרת טלוויזיה בנושא לגו. המופע הוא סיפור מקורי העוקב אחר הרפתקאותיהם של שש נינג'ות כשהם מתאמנים להיות מאסטר נינג'ות ולהציל את העולם מהרוע.

ההצגה סובבת סביב צוות של נינג'ות, בראשות הסנסאי שלהם, שנאבקים כדי להפוך את הגאות נגד צבא המכונים הנשקיים של צ'ן.

לגו נינג'גו הוא ליין צעצועי לגו שהושק בשנת 2011. ליין הצעצועים מבוסס על תוכנית הטלוויזיה לגו נינג'גו ששודרה לראשונה ב-2011. לגו היא חברה בבעלות משפחתית, והיא גם יצרנית הצעצועים הגדולה בעולם. היא נוסדה בשנת 1932 על ידי אולה קירק כריסטיאנסן, שהיה נגר וממציא. סט הנינג'גו מבוסס על סרט הלגו באותו שם. הסרט יצא כבר כמעט שנה והוא עדיין ממשיך להיות פופולרי בקרב ילדים. אחת הסיבות לכך שהוא פופולרי היא שהוא מכיל נינג'ות, שמוצגים באופן מסורתי כגיבורים בתרבות האסייתית. נינג'ות היו קסם לילדים מאז ימי קדם ויש להם סיפורים על הרפתקאות נינג'ה שהם מספרים זה לזה. מטרת פעילות זו היא ליצור פסקה על ההיסטוריה של קו הצעצועים לגו נינג'גו.

—Ninajgo Lego הוא משחק בו השחקן משחק בתור, נינג'ה צעיר שמנסה להביס את האדון הרשע על מנת להציל את ממלכתו. זהו משחק הרפתקאות אקשן עם אלמנטים של פלטפורמה ופתרון פאזלים.

הסרט לגו נינג'גו הוא סרט הרפתקאות-קומדיה אמריקאי משנת 2017 באנימציה ממוחשבת. הוא בוים על ידי צ'רלי בין ונכתב על ידי דן וקווין האגמן.

The Lego Ninjago Movie הוא סרט קומדיית  אומנויות לחימה תלת-ממדית אמריקאית לשנת 2017. זהו הפרק השלישי בזיכיון "סרט לגו" וההמשך לסרט "לגו באטמן" משנת 2015.

לגו star wars  אחד ממערכות הלגו הנמכרות ביותר בכל הזמנים.

לגו מלחמת הכוכבים היא סדרת לגו המבוססת על היקום הבדיוני של מלחמת הכוכבים. הוא כולל סצנות מהסרטים וגם לוקח קצת השראה מהיקום המורחב.

star wars lego  הוא סט לגו המבוסס על סאגת מלחמת הכוכבים. אחת הגיחות הראשונות של החברה לקולנוע וטלוויזיה, קו הסטים של מלחמת הכוכבים של לגו שוחרר ב-1999 ומבוסס על הטרילוגיה המקורית.

סדרת לגו מלחמת הכוכבים מורכבת ממשחקי וידאו, תוכניות טלוויזיה, צעצועים וספרים

star wars  היא אפליקציה המיועדת לילדים בגילאי 3-8. זהו משחק המבוסס על הסרט, הכולל 30 רמות של משחק. למשחק תכונות רבות שיעסיקו את הילד ותבדר אותו במשך שעות. אפליקציית מלחמת הכוכבים של לגו מלמדת ילדים מיומנויות יקרות ערך שהם יכולים להשתמש בהם בחיים האמיתיים.

סדרת משחקי הווידאו של לגו מלחמת הכוכבים היא חלק מוצק מהקאנון של מלחמת הכוכבים מאז 2005. הזיכיון מבוסס על קו הצעצועים של לגו, ולעתים קרובות משווק ככזה.

Lego Star Wars הראשון שוחרר בשנת 2005 והמהדורה האחרונה, Lego  The Force Awakens שוחרר בשנת 2016. ישנם גם שני משחקים למובייל שיצאו על ידי Lucasarts, Lego Star Wars: The Complete Saga 

Lego Star Wars: The Force Awakens פותח על ידי TT Games ופורסם על ידי Warner Bros. Interactive Entertainment עבור PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo 3DS ו-Wii U ב-28 ביוני 2016.

הסט הראשון שוחרר בשנת 1999, במקביל ליציאתו של The Phantom Menace, והמשיך עם סטים המבוססים על כל סרט חדש. סטים שוחררו גם כדי לחגוג את יום השנה ה-30 למלחמת הכוכבים בשנת 2007. לאחרונה, היו סטים המבוססים על סולו: סיפור מלחמת הכוכבים ו-Rogue One: סיפור מלחמת הכוכבים.

מעריצי מלחמת הכוכבים ולגו ישמחו לגלות שהם יכולים לרכוש את שני המותגים המדהימים האלה ביחד בערכת צעצועים! ה-Imperial TIE Fighter מורכב מיותר מ-1,100 חלקים.

לגו הוא מותג שקיים כבר עשרות שנים, והוא אהוב על ילדים ומבוגרים כאחד. הם הרוויחו מיליארדים ממכירת אבני הבניין שלהם כי האפשרויות הן אינסופיות. למעשה, אנשים רבים עשו קריירה מיצירת כל מיני דברים עם קוביות לגו. המשמעות היא שילדים אינם היחידים שנהנים מצעצועים אלו.

יצירת קשר מהירה