תיירות באירופה עם דרכון פורטוגלי: היתרונות שלא הכרתם

כל אחד מאיתנו חייב איזה נופש מדי פעם, ואם אפשר אז עדיף שהוא יהיה באירופה היפהפייה. ואם לא ידעתם עד כה, אז אנחנו נשמח להגיד לכם שיש יתרונות רבים בטיול באירופה עם דרכון פורטוגלי. הנה כל מה שכדאי לדעת בנושא.

העולם של היום הופך יותר ויותר לכפר גלובלי, למרות שהאיחוד האירופאי הוא סוג של גוש מדינות בפני עצמו. אבל גם באירופה, התיירות מקבלת פנים שונים בהתאם לסוג הפספורט שיש לכם. אם יש לכם דרכון פורטוגלי, יש לכם לא מעט פטורים, שאנשים ללא דרכון פורטוגלי – לא יכולים להנות מהם. בעוד שהוצאת דרכון פורטוגלי היא פרויקט שעשוי להיות מורכב מבחינה בירוקרטית, ההוצאה שלו יכולה לתרום רבות. וכשמסתייעים בחברות פרטיות שפותרות עבורכם את כל הבירוקרטיות, זה אפילו כדאי יותר. אז עד שתוציאו דרכון מהסוג הנ"ל, הנה היתרונות שכדאי להכיר באירופה.

בשדה התעופה לא תצטרכו לעבור ביקורת דרכון

אם אתם מעוניינים לקצר משמעותית את התור בשדה התעופה לבדיקת הדרכונים, אתם מוזמנים להוציא דרכון פורטוגלי. הוצאת דרכון פורטוגלי לבד תאפשר לכם לעמוד בתורים המקוצרים, מה שעשוי לחסוך המון זמן יקר. כולנו מכירים את התורים בשדה התעופה שנמשכים שעות על גבי שעות. אם אפשר לקצר אותם, מה טוב.

טיולים ארוכים ביבשת אירופה עם דרכון פורטוגלי

אם אתם רוצים לצאת לטיול ארוך ללא מגבלת זמן, הוצאת דרכון פורטוגלי לבד תפתור לכם את הסוגייה. אם אין לכם את הדרכון הנ"ל, בדרך כלל אשרת השהייה שלכם ברוב יבשת אירופה תהיה עד 90 יום בלבד. הוצאת הדרכון הפורטוגלי תאפשר לכם להאריך את הטיול ללא שום מגבלה, בדיוק כמו שאר אזרחי היבשת שרשאים לטייל בה.

החל משנת 2023 יש צורך בהוצאת ויזה לאירופה – קבלו פטור מכך

הוצאת דרכון פורטוגלי לבד (או בעזרת חברה פרטית שמסייעת בכך) תאפשר לכם לקבל פטור מהוצאת ויזה לאירופה. החל משנת 2023, ישראלים שירצו להיכנס לאירופה יצטרכו להציג אשרת כניסה (ויזה). והוצאת הדרכון פוטרת אתכם מכך. זה יחסוך לכם בירוקרטיות, זמן וגם כסף.

יתרונות נוספים בהוצאת דרכון פורטוגלי לבד

בין אם אתם מחליטים על הוצאת דרכון פורטוגלי לבד או בעזרת חברה שעוסקת בכך, יש יתרונות נוספים שכדאי להכיר. חשוב לזכור, כשאתם מוציאים דרכון פורטוגלי, אתם למעשה זכאים לאותן זכויות שזכאים להן אזרחי היבשת.

אם למשל תחליטו להשתקע במהלך הטיול שלכם באירופה, יהיה לכם הרבה יותר קל להתחיל חיים חדשים כשיש לכם בידיים דרכון פורטוגלי. כמו כן, חשוב לזכור כי עם דרכון פורטוגלי יש לכם חופש תעסוקה ב-27 מדינות ביבשת אירופה. כמו כן, לא פחות חשוב, בעלי דרכון פורטוגלי יכולים להיכנס לארה"ב ללא צורך בהנפקה של פספורט ויזה. וכמו שכולנו יודעים, התהליך של הוצאת ויזה לארה"ב הוא לא רק ארוך ובירוקרטי מאוד, אלא גם מתיש. כמו כן, בעלי הדרכון הנ"ל יכולים לנוע בחופשיות בין עשרות מדינות שונות. בין אם מדברים על טיול באירופה או השתקעות ביבשת, הוצאת דרכון פורטוגלי לבד תקדם אתכם משמעותית ותועיל לכם במקומות שונים ביבשת.

יצירת קשר מהירה